FAQ

czyli: Często Zadawane Pytania.
Czy ponoszę koszty przesyłki?

Kupując wyciskarkę, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów przesyłki. Są one wliczone w cenę wyciskarki.

Czy w sklepie WyciskarkiSokow.pl, mogę nabyć wyciskarkę na raty?

Tak, jest taka możliwość. Cała procedura jest uproszczona i załatwiana szybko, bez zbędnych formalności, przez internet.

W jakim banku załatwiany jest zakup ratalny?

Współpracujemy z bankiem BGŻ BNP Paribas. On przeprowadza szybką weryfikację wniosku ratalnego i decyduje o przyznaniu rat.

Czy mogę zapłacić za wyciskakę kurierowi, przy odbiorze?

Tak, wystarczy podczas wypełniania formularza zamówienia, po wybraniu swojej wyciskarki, zaznaczyć jako formę płatności: “płatność za pobraniem”. Wówczas wyciskarka nadawana jest zwykle jeszcze tego samego dnia, a płatność dokonywana jest kurierowi, który dostarcza przesyłkę. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, związanych z pobraniem, czy wysyłką wyciskarki.

Czy sklep WyciskarkiSokow.pl akceptuje płatność kartą?

Tak, oczywiście można zapłacić za zamawiane wyciskarki kartą. W tym celu, składając zamówienie, jako formę płatności należy wybrać tPay – Szybkie Płatności, a następnie kliknąć ikonkę z kartami płatniczymi. Dalej należy wykonać proste instrukcje podawane przez system.

Jak długo będę czekać na realizację zamówienia?

Wszystkie wyciskarki w pełnej gamie kolorystycznej posiadamy w naszym magazynie. Oznacza to, że wyłączając przypadki losowe, wyciskarki nadajemy zwykle w dniu otrzymania zamówienia, o ile zostało złożone do godziny 15,00 i jako formę płatności wybrano “za pobraniem”, kartą płatniczą lub “tPay – Szybka Płatność”. Zamówienia z płatnością zwykłym przelewem, będą zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, lub przesłaniu do nas bankowego potwierdzenia przelewu.

Wysłane wyciskarki docierają do swoich nowych właścicieli, następnego dnia, po nadaniu. W dniu wysyłki, wieczorem wysyłane są potwierdzenia nadania przesyłki wraz z nr listu przewozowego. Pozwala to zlokalizować przesyłkę i upewnić się, że została nadana.

Jakim kurierem sklep WyciskarkiSokow.pl realizuje wysyłki?

Korzystamy z usług Firmy Kurierskiej DPD.

Wyciskarka soków Kuvings C9500