Dlaczego Kuvings?

Czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o wyciskarkach, ale nie masz kogo spytać...

Zdrowy, pełen enzymów, witamin i mikroelementów sok!

Wyciskarki Kuvings, dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym, produkują przebogaty w witaminy, mikroelementy, ale przede wszystkim w enzymy, sok, którego nie można w żaden sposób nawet próbować porównywać z sokiem z sokowirówki.

Kuvings zmiażdży każde warzywo, czy owoc

Wyciskarki KUVINGS Silent Juicer, KUVINGS B6000, KUVINGS C9500 Whole Slow Juicer, czy najnowsze KUVINGS D9900 to naprawdę niezwykłe urządzenia. Właśnie dzięki nim wyciśniesz sok z dosłownie każdego warzywa, owocu, czy rośliny zielonej, np. natki pietruszki, pokrzywy, czy liści szpinaku. Poza tym, uzyskane soki są niezwykle bogate we wszystkie, w naturalny sposób występujące w wyciskanych warzywach, czy owocach witaminy, mikroelementy i – co niezwykle ważne – enzymy, które określane są pierwiastkiem życia. Wyciskarka soków KUVINGS, dzięki opatentowanemu rozwiązaniu JMCS Juicing Screw (Juicer Module Comprising System) potrafi wyciskać sok zachowując przy tym wszystkie jego najcenniejsze walory, bez ich utraty w procesie tłoczenia. Ponieważ jest to zupełnie przełomowe podejście, dotąd niemożliwe było do uzyskania w przypadku pracujących na innej zasadzie urządzeń, zwłaszcza sokowirówek.

Dziś więc nie kupuje się już sokowirówek, bo odkąd pojawiły się wyciskarki soków ich przewaga jest dominująca pod każdym względem. Dotyczy to nie tylko kwestii technicznych (cicha praca), ale przede wszystkim jakości produktu finalnego, czyli soku. Zdrowy rozsądek podpowiada zatem tylko najlepsze rozwiązania – wolnoobrotowa jednoślimakowa wyciskarka KUVINGS Sielnt Juicer, KUVINGS B6000 Whole Slow Juicer, model KUVINGS Whole Slow Juicer C9500, bądź najnowsze dziecko koreańskich inżynierów – KUVINGS D9900 dzięki której nie trzeba już przekrajać warzyw, czy owoców przed wrzuceniem do wyciskarki, gdyż posiada ona specjalny duży otwór wejściowy z bezpieczną klapką.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości – przyjrzyj się niezaprzeczalnym faktom.

KUVINGS – 10 Lat Pełnej Gwarancji!

Możesz spokojnie korzystać ze swojej nowej wyciskarki Kuvings, bez obaw, że sprzęt odmówi Tobie posłuszeństwa. Ten błogi spokój zapewnia pełna, obejmująca całe urządzenie, 10 letnia gwarancja Kuvings, która jest jasnym dowodem najwyższej jakości. Rozumiesz teraz skąd i dlaczego u Kuvings opinie najlepszej na świecie wyciskarki?

Skąd u Kuvings opinie najbardziej niezawodnej wyciskarki?

Wszystkie wyciskarki Kuvings, dystrybuowane przez nasz sklep internetowy WyciskarkiSokow.pl, jako Autoryzowanego Dealera KUVINGS w Polsce, objęte są pełną i nieograniczoną 10 letnią gwarancją, wystawioną przez generalne przedstawicielstwo Kuvings w kraju. Pełna gwarancja dotyczy całej wyciskarki, bez ograniczeń do jej poszczególnych podzespołów, czy konkretnych części, co często stosowane jest przez konkurencję. Bowiem oferowana przez nią tzw. wydłużona gwarancja, najczęściej dotyczy wyłącznie silnika indukcyjnego. Natomiast w przypadku KUVINGS Silent Jucier, KUVIGNS Whole Slow Juicer B6000, C9500, czy D9900, możesz być całkowicie spokojny. Jeśli bowiem jakikolwiek element wyciskarki odmówiłby posłuszeństwa, jesteś chroniony gwarancją udzielaną przez Generalnego Dystrybutora KUVINGS. Zwyczajowo, wydłużonej do 10 lat gwarancji nie podlegają uszczelki, czy silikonowe elementy wyciskarki, które w sposób naturalny się zużywają. Komplet wszystkich takich uszczelek i elementów silikonowych, kosztuje ok. 35zł i jest dostępny.

W razie awarii, nie trzeba szukać serwisu, wystarczy jedynie wykonać telefon, pod specjalny, wskazany w karcie gwarancyjnej, numer serwisowy w Polsce. Odtąd obsługą gwarancyjną wyciskarki zajmuje się wystawca gwarancji – dystrybutor Kuvings w Polsce. Serwis gwarancyjny odbywa się na zasadzie Door – To – Door, co oznacza, że po zgłoszeniu problemu technicznego przez klienta, firma wysyła kuriera (w ciągu 1.roku na swój koszt, w późniejszych latach koszty wysyłki wyciskarki pokrywa klient), by odebrał wyciskarkę od klienta. Następnie, maksymalnie w ciągu 14 dni, odsyła sprawne urządzenie z powrotem do klienta. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i oczywiście bezpłatnie.

Silnik indukcyjny Kuvings 240W

Najmocniejszy silnik w swojej klasie.

Silnik to serce każdej wyciskarki. To z niego pochodzi siła, która zdolna jest zmiażdżyć całą marchew, czy też buraka. Tu nie ma miejsca na kompromisy!

Wyciskarki KUVINGS wyróżnia, na tle konkurencyjnych urządzeń, najmocniejszy silnik stosowany w jednoślimakowych wyciskarkach pionowych. Wolnoobrotowy silnik indukcyjny o mocy 240W zapewnia niespotykaną siłę miażdżenia. Dzięki temu możliwe jest wyciskanie soku z najtwardszych owoców i warzyw bez ich uprzedniego rozdrabniania. Nawet tak twarde warzywo jakim jest marchew nie musi być dzielone na mniejsze części. Jest to jednak często zwykłą koniecznością w przypadku innych wyciskarek, zwłaszcza tych, wyposażonych w najbardziej popularny silnik 150W.

Wyciskarki Kuvings opinie.

Wyciskarki Kuvings, opinie ekspertów są jednoznaczne.

Najwyższe uznanie dla marki Kuvings. Pierwsze nagrody i wyróżnienia dla wyciskarki Kuvings, płynące z kraju i zagranicy, mówią same za siebie.

KUVINGS Silent Juicer znalazł uznanie wśród eksperckich gremiów. Dostrzegły i uhonorowały najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania zastosowane w tej wyciskarce.

Znalazło to potwierdzenie w nadanych najwyższych nagrodach i wyróżnieniach: między innymi Złoty Medal przyznany w 2011r. na największych w Europie, prestiżowych Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie w Szwajcarii, Złoty Medal w 2011r. w Pittsburgh w USA za najlepszy wynalazek w kategorii gospodarstwa domowego i wiele innych.

O KUVINGS B6000 Plus można śmiało powiedzieć, że został ulubieńcem polskich konsumentów. Od momentu swojego debiutu na rynku w 2014r. rokrocznie zdobywał najwyższe konsumenckie wyróżnienie, jakie nadawane jest w naszym kraju – LAUR KONSUMENTA. Jest to tym bardziej cenne, że o przyznaniu tych wyróżnień, za każdym razem decydują sami użytkownicy wyciskarek. To oni w głosowaniu już pięciokrotnie – w 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018r. wyrazili swoje najwyższe uznanie właśnie dla wyciskarek Kuvings. Żadne inne wyciskarki nie mogą się poszczycić się takim zaufaniem i tak dobrą opinią, co Kuvings.

KUVINGS C9500, jako następca i udoskonalona forma, uznanego modelu B6000 Plus, zyskał nie mniejsze uznanie, niż swój pierwowzór. Jest na rynku od czerwca 2016r, i o tym modelu wyciskarki Kuvings opinie wyraziło już wielu użytkowników. Wszelkie informacje, jak i najnowsze opinie o wyciskarkach Kuvings można znaleźć po wybraniu i kliknięciu konkretnego modelu Kuvings na stronie sklepu .

O wyciskarkach Kuvings opinie wyrazili nasi klienci:

Ten i wczorajszy dzień są naprawdę wspaniałe bo spędzone z wyciskarką Kuvings C9500!
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę, poświęcony czas na wyjaśnienie kilku kwestii. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i naprawdę szybkiej obsługi. Zamówienie w poniedziałek, telefon od kuriera we wtorek o 7:30. Urządzenie spełnia moje oczekiwania – wreszcie pijemy zdrowe soki. Mamy szansę uzupełniać sokami brakujące dostawy warzyw do organizmu (jemy ich zbyt mało). Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i myciu.

W imieniu całej rodziny dziękujemy.

Oczywiście już polecam Państwa Firmę, bo na to zasługuje.

Marta Luber

REWELACYJNY!!! – zarówno poziom obsługi klienta, jak i samo urządzenie. Piłem już różne soki wyciskane na zimno, ale te, które można przygotować u siebie w domu, z owoców i warzyw pochodzących z własnej uprawy to jest to, czego nam brakowało. Kuvings C9500 jest do tego celu idealny. Cichutko pracuje, „łyka” w całości całe jabłka (średniej wielkości), twarde warzywa: marchew, buraki, kapustę itp. Otrzymany sok jest po prostu „boski” w smaku, no i całkowicie naturalny. Montaż i mycie nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowy atut – gwarancja na całe urządzenie aż 10 LAT !!!.

Polecam z czystym sumieniem 🙂

Paweł Furmaniak

Wszystkie poprzednie opinie absolutnie trafne. Wyciskarka B6000 to świetny sprzęt: prosty w obsłudze i czyszczeniu. Wyciska 100% soku z owoców i warzyw pozostawiając jedynie wiórki, robi fantastyczne koktaile.

Wzorcowa także obsługa klienta, udzielenie wyczerpujących informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania z zachętą do kontaktu po przetestowaniu urządzenia.

Błyskawiczna dostawa. Polecam serdecznie i dziękuję.

Beata Semeniuk