Dlaczego Kuvings?

Czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o wyciskarkach, ale nie masz kogo spytać...

Zdrowy, pełen enzymów, witamin i mikroelementów sok!

Wyciskarki KUVINGS, dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym, produkują przebogaty w witaminy, mikroelementy, ale przede wszystkim w enzymy, sok, którego nie można w żaden sposób nawet próbować porównywać z sokiem z sokowirówki.

Kuvings zmiażdży każde warzywo, czy owoc.

Wyciskarki KUVINGS Silent Juicer, KUVINGS B6000, czy najnowszy KUVINGS C9500 Whole Slow Juicer, to urządzenia, dzięki którym wyciśniesz sok z dosłownie każdego warzywa, czy owocu, nie pomijając w tym np. natki pietruszki, pokrzywy, czy liści szpinaku. Uzyskane soki są niezwykle bogate we wszystkie, w naturalny sposób występujące w wyciskanych warzywach, czy owocach witaminy, mikroelementy i – co niezwykle ważne – enzymy, które określane są pierwiastkiem życia. Wyciskarka soków KUVINGS, dzięki opatentowanemu rozwiązaniu JMCS Juicing Screw (Juicer Module Comprising System) potrafi wyciskać sok zachowując przy tym wszystkie jego najcenniejsze walory, bez ich utraty w procesie tłoczenia, co jest czymś zupełnie przełomowym i niemożliwym do otrzymania w przypadku pracujących na innej zasadzie urządzeń, a zwłaszcza sokowirówek.

Dziś więc nie kupuje się już sokowirówek, bo od kiedy pojawiły się wyciskarki soków ich przewaga jest tak dominująca pod każdym względem, zarówno technicznym (cicha praca), jak i jakości produktu finalnego – soku, że zdrowy rozsądek podpowiada tylko trzy rozwiązania – wolnoobrotowa jednoślimakowa wyciskarka KUVINGS Sielnt Juicer, KUVINGS Whole Slow Juicer B6000, lub KUVINGS C9500 Whole Slow Juicer, dzięki której nie musisz już przekrajać warzyw, czy owoców przed wrzuceniem do wyciskarki, gdyż posiada ona duży otwór wejściowy.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości – przyjrzyj się niezaprzeczalnym faktom.

KUVINGS – 10 Lat Pełnej Gwarancji!

Możesz spokojnie korzystać ze swojej nowej wyciskarki KUVINGS, bez obaw, że sprzęt odmówi Tobie posłuszeństwa. Ten błogi spokój zapewnia pełna, obejmująca całe urządzenie, 10 letnia gwarancja KUVINGS, która daje prawdziwe poczucie bezpieczeństwa. Rozumiesz teraz dlaczego Kuvings opinie ma najlepsze?

Skąd u Kuvings opinie najbardziej niezawodnej wyciskarki?

Wszystkie wyciskarki KUVINGS, dystrybuowane przez nasz sklep internetowy WyciskarkiSokow.pl, jako Autoryzowanego Dealera KUVINGS w Polsce, objęte są pełną i nieograniczoną 10 letnią gwarancją, wystawioną przez generalne przedstawicielstwo KUVINGS w kraju. Pełna gwarancja dotyczy całej wyciskarki, bez ograniczeń do jej poszczególnych podzespołów, czy konkretnych części, co często stosowane jest przez konkurencyjnych producentów wyciskarek. Oferowana przez nich wydłużona gwarancja, najczęściej dotyczy wyłącznie silnika indukcyjnego. W przypadku KUVINGS Silent Jucier, KUVIGNS Whole Slow Juicer B6000 i KUVINGS C9500, możesz być całkowicie spokojny, bo jeśli jakikolwiek element wyciskarki odmówiłby posłuszeństwa, jesteś chroniony gwarancją udzielaną przez Generalnego Dystrybutora KUVINGS. Zwyczajowo, wydłużonej do 10 lat gwarancji nie podlegają uszczelki, czy silikonowe elementy wyciskarki, które w sposób naturalny się zużywają. Komplet wszystkich takich uszczelek i elementów silikonowych, kosztuje ok. 35zł i jest u nas stale dostępny.

W razie potrzeby, nie musisz szukać serwisu firmowego, wystarczy jedynie wykonać telefon, na specjalny, wskazany w karcie gwarancyjnej, numer serwisowy w Polsce, a od tej pory obsługą gwarancyjną zajmuje się wystawca gwarancji. Serwis gwarancyjny odbywa się na zasadzie Door – To – Door, co oznacza, że po zgłoszeniu problemu technicznego przez klienta, firma wysyła kuriera (w ciągu 1.roku na swój koszt, w późniejszych latach koszty wysyłki wyciskarki pokrywa klient), by odebrał wyciskarkę i maksymalnie w ciągu 14 dni, odsyła sprawne urządzenie z powrotem do klienta. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i oczywiście bezpłatnie.

Silnik indukcyjny Kuvings 240W

Najmocniejszy silnik w swojej klasie.

Silnik to serce każdej wyciskarki. To z niego pochodzi siła, która zdolna jest zmiażdżyć całą marchew, czy też buraka. Tu nie ma miejsca na kompromisy!

Wyciskarki KUVINGS wyróżnia, na tle konkurencyjnych urządzeń, najmocniejszy silnik stosowany w jednoślimakowych wyciskarkach pionowych. Wolnoobrotowy silnik indukcyjny o mocy 240W zapewnia niespotykaną siłę miażdżenia, dzięki czemu możliwe jest wyciskanie soku z najtwardszych owoców i warzyw bez ich uprzedniego rozdrabniania. Nawet tak twarde warzywo jakim jest marchew nie musi być dzielone na mniejsze części, co jest koniecznością w przypadku wyciskarek innych firm, zwłaszcza tych, wyposażonych w najbardziej popularny silnik 150W.

Wyciskarki Kuvings opinie.

Wyciskarki Kuvings, opinie ekspertów są jednoznaczne.

Najwyższe uznanie dla Kuvings, pierwsze nagrody i wyróżnienia dla wyciskarki KUVINGS mówią same za siebie.

KUVINGS Silent Juicer znalazł uznanie wśród eksperckich gremiów, które dostrzegły i uhonorowały najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania zastosowane w wyciskarce.

Znalazło to potwierdzenie w nadanych najwyższych nagrodach i wyróżnieniach: między innymi Złoty Medal przyznany w 2011r. na największych w Europie, prestiżowych Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie w Szwajcarii, Złoty Medal w 2011r. w Pittsburgh w USA za najlepszy wynalazek w kategorii gospodarstwa domowego i wiele innych.

KUVINGS B6000 został ulubieńcem polskich konsumentów. Od momentu swojego debiutu na rynku w 2014r. rokrocznie zdobywa najwyższe konsumenckie wyróżnienie, jakie nadawane jest w naszym kraju – LAUR KONSUMENTA. Jest to tym bardziej ważne, że o przyznaniu tych wyróżnień, za każdym razem decydują sami użytkownicy wyciskarek, którzy w głosowaniu już 3 razy – w 2014, 2015 i 2016 wyrazili swoje najwyższe uznanie właśnie dla wyciskarek KUVINGS. Żadne inne wyciskarki nie mogą się pochwalić tym trzykrotnym laurem.

KUVINGS C9500, jako następca i udoskonalona forma, uznanego modelu B6000, z pewnością zyska nie mniejsze uznanie, niż swój pierwowzór. Mając na uwadze, iż jest na rynku zaledwie od czerwca 2016r, to tylko kwestia czasu, gdy o tym modelu wyciskarki kuvings opinie będą mogli wyrazić pierwsi użytkownicy. Wszelkie informacje, jak i najnowsze opinie o wyciskarkach Kuvings można znaleźć po wybraniu i kliknięciu konkretnego modelu Kuvings.

O wyciskarkach Kuvings opinie wyrazili nasi klienci:

Ten i wczorajszy dzień są naprawdę wspaniałe bo spędzone z wyciskarką Kuvings C9500!
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę, poświęcony czas na wyjaśnienie kilku kwestii. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i naprawdę szybkiej obsługi. Zamówienie w poniedziałek, telefon od kuriera we wtorek o 7:30. Urządzenie spełnia moje oczekiwania – wreszcie pijemy zdrowe soki, mamy szansę uzupełniać sokami brakujące dostawy warzyw do organizmu (jemy ich zbyt mało) a samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i myciu.

W imieniu całej rodziny dziękujemy

Oczywiście już polecam Państwa Firmę bo na to zasługuje.

Marta Luber

REWELACYJNY!!! – zarówno poziom obsługi klienta, jak i samo urządzenie. Piłem już różne soki wyciskane na zimno, ale te, które można przygotować u siebie w domu, z owoców i warzyw pochodzących z własnej uprawy to jest to, czego nam brakowało. Kuvings C9500 jest do tego celu idealny. Cichutko pracuje, „łyka” w całości całe jabłka (średniej wielkości), twarde warzywa: marchew, buraki, kapustę itp. Otrzymany sok jest po prostu „boski” w smaku, no i całkowicie naturalny. Montaż i mycie nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowy atut – gwarancja na całe urządzenie aż 10 LAT !!!.

Polecam z czystym sumieniem 🙂

Paweł Furmaniak

Wszystkie poprzednie opinie absolutnie trafne. Wyciskarka B6000 to świetny sprzęt: prosty w obsłudze i czyszczeniu. Wyciska 100% soku z owoców i warzyw pozostawiając jedynie wiórki, robi fantastyczne koktaile.

Wzorcowa także obsługa klienta, udzielenie wyczerpujących informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania z zachętą do kontaktu po przetestowaniu urządzenia.

Błyskawiczna dostawa. Polecam serdecznie i dziękuję.

Beata Semeniuk

Share This